W 2022 roku Bóg włożył mi w serce wybudowanie Ośrodka Chrześcijańskiego dla dzieciaków i młodzieży. Od tego czasu razem z moją żoną idziemy za tym powołaniem.
Celem jest pomagać dzieciakom rozwijać się, budować relacje z rówieśnikami, ale też przede wszystkim poznawać żywego Jezusa. Planujemy stworzyć miejsce, które będzie bazą do letnich wyjazdów i odpoczynku. Chcemy by w tym miejscu organizowane były obozy dla dzieci, warsztaty oraz wszelkiego rodzaju inne aktywności, dzięki którym będą mogły poznać kim są, zbudować swoją tożsamość w Bogu i uzbroić w Słowo Boże, które będzie dla nich mieczem i tarczą w dalszym życiu.
W planie jest wybudowanie:
Zapraszamy do udziału w projekcie i dziękujemy za każdy wyraz wsparcia i hojności!